Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

Za nami TYDZIEŃ UCZNIOWSKIEJ SUPERMOCY!

Mamy Tę Moc!

W Naszej szkole przygoda z SuperMocą zaczęła się już w zeszłym roku szkolnym i przebiegała z trochę mniejszym rozmachem niż w roku bieżącym, ale również z efektem końcowym uskrzydlonym.

Radość uczniów z odkrywania swoich mocnych stron, ich nazywania i pokazywania innym, lepsze poznanie siebie, budowanie poczucia własnej wartości, wzmacnianie własnego pozytywnego wizerunku, a także integracja zespołu klasowego to jedne z najważniejszych powodów dla których w obecnym roku szkolnym podjęliśmy wyzwanie.

W obecnym czasie w odkrywanie SuperMocy Uczniów Naszej szkoły zaangażowali się WSZYSCY!!! Od najmłodszych adeptów z klas I do najstarszych z klas 8, od wychowawców przez nauczycieli, aż po dyrekcję.

Nasi najmłodsi nazywali swoje umiejętności oraz opisywali SuperBohatera. Nie zapomnieli o Najważniejszych Bohaterach Dnia Codziennego - Mamie, Tacie, Babci i Dziadku. Nadzwyczajne przeżycie!

Starsi uczniowie nazywali swoje mocne strony oraz swoich kolegów, mogli bliżej się przyjrzeć swoim talentom i wyjątkowym predyspozycjom, które na co dzień pomagają im pokonywać trudności oraz dążyć do wyznaczonych celów, nawet kiedy sięgają one chmur. Uczniowie na lekcjach wychowawczych, na zajęciach kreatywnych, na plastyce, muzyce, technice, a nawet na informatyce najpierw poznawali i odkrywali, później tworzyli i wykonywali, a następnie prezentowali projekty Swoich SuperMocy. Uwieńczeniem wszystkich projektów są załączone zdjęcia - Mamy Tę Moc!

Akcja TYDZIEŃ UCZNIOWSKIEJ SUPERMOCY! ze względu na, no właśnie, na pozytywne wzmacnianie własnego ego będzie kontynuowana i zapisze się w kalendarzu imprez szkolnych na stałe. Dlaczego? Bo kto zabroni NAM się pozytywnie lansować !!!